Online moderátor lista
Közösség Szűrő:
Rang Felhasználónév Fordulók Mentések Sajt Győzelmek Sajt Arányszám Mentés Arányszám Győzelem arányszám
1Omrlordy1 18706035030,025%0,000%0,057%
2Maylipsz1 056504773690,014%0,000%0,115%
3Blunnted9662 5375663350,007%0,164%0,014%
4Gtqweer815103553190,162%0,000%0,329%
5Cebolittoz7982 4194102990,000%0,164%0,012%
6Eteckdeck9191 1673722980,013%0,346%0,101%
7Blezad7781 9464422690,000%0,199%0,037%
8P_rincess7696864252610,020%0,000%0,026%
9Ehlgoku59802822450,041%0,000%0,142%
10Psycaptian53502632310,026%0,000%0,041%
11Nightlikes80402702290,018%0,000%0,041%
12Zrnw435293502280,191%0,000%0,214%
13Pessimiq7001 8624192160,016%0,151%0,011%
14Clytes8016293252080,050%0,227%0,032%
15Vendodorgas6421 4493652080,006%0,113%0,013%
16S4lv037702131960,039%0,000%0,079%
17Kartalvadisi7011 3873641930,008%0,095%0,008%
18Mancov7381 2203881920,039%0,367%0,055%
19Radpunk5448762781900,064%0,257%0,041%
20Sg0z6845572391880,070%0,444%0,068%
21Darqbat5981 1963311860,018%0,144%0,005%
22Mrlayker5984732731850,028%0,095%0,041%
23Daisitamg6429403521800,019%0,150%0,023%
24Xislaay65502571780,000%0,000%0,023%
25Catanel6127693621770,055%0,129%0,040%
26Bowlles5001 1092321730,000%0,080%0,008%
27Snoopymau666202211720,020%0,000%0,033%
28Mapezza49002021720,061%0,000%0,077%
29Siyahincici71802161720,000%0,000%0,017%
30Pedriinhomit723272741710,017%0,000%0,055%
31Tiocambia1 0301864001700,029%0,000%0,020%
32+Tpn48302031700,025%0,000%0,065%
33Memowrocks6304122331690,024%0,216%0,113%
34Fleow7717673461680,000%0,000%0,000%
35Knuusty7626013001650,050%0,000%0,035%
36Ziiiikooooo66302241640,009%0,000%0,058%
37A_bo720432001620,078%0,000%0,078%
38Saviiator3569702241590,011%0,214%0,032%
39Pvsto6428503251550,149%0,625%0,040%
40J_u7291753021550,053%0,000%0,075%
41Pipeesponja64642211540,000%0,000%0,029%
42Maluvigis6161 1233361520,014%0,140%0,010%
43Joretoso71701881510,000%0,000%0,031%
44U_06605282711490,000%0,284%0,000%
45Bimbimjr6268393841480,033%0,185%0,021%
46Bldajl680342421480,000%0,000%0,031%
47Staranger50903371480,081%0,000%0,064%
48J_m6353192201470,009%0,116%0,000%
49Godmcb4227782171470,142%0,874%0,114%
50Cipsocu5551 1252681470,034%0,340%0,026%
51Mcphelipek615372001460,000%0,000%0,027%
52Zdgnakhdbfoo39601781440,008%0,000%0,040%
53Kattls5907452231430,130%0,529%0,029%
54Thaaayssah6373812171400,016%0,046%0,012%
55K4stor5342271911400,000%0,000%0,014%
56Po0wpo0wpo0wpo0wpo0w9265494061390,000%0,044%0,000%
57Sufp5866942671380,000%0,000%0,000%
58Panyoup7713963011370,038%0,004%0,012%
59Juo_vg4902151841350,064%0,086%0,068%
60Archiwisto6357403721350,000%2,220%0,000%
61Anhoking43601811350,015%0,000%0,050%
62Somit0w52001591340,017%0,000%0,020%
63Monkeyfinger3937262441340,049%0,277%0,048%
64Removeteam8526264141340,053%0,111%0,018%
65Lv_z7432542451330,219%0,339%0,104%
66Blunwxtz6235332281330,000%0,175%0,037%
67Dziuek5575593271320,031%0,049%0,036%
68Chewuii6022291731320,000%0,030%0,075%
69Daaaaniell4907622621310,004%0,103%0,023%
70Micedragons4976222881310,023%0,107%0,019%
71Locoyiryaa8035123461300,000%0,141%0,026%
72Patrickveioo47801881290,000%0,000%0,015%
73Noriq6218213581290,026%0,149%0,031%
74Aygx45801661280,031%0,000%0,045%
75Meciist3956962011280,002%0,061%0,011%
76A_le4826651931270,094%0,835%0,141%
77Bproziin445391641270,004%0,000%0,026%
78Vamperluci5661502091270,146%0,112%0,098%
79Mitodowwj54501611270,000%0,000%0,019%
80Susuuk675711911270,000%0,000%0,020%
81Miguertex5853501681260,014%0,106%0,026%
82Viniigarcia6311942421260,000%0,000%0,003%
83Snyxle35901281250,018%0,000%0,058%
84Sevilaaa523492281250,119%0,012%0,060%
85Dizraeli6431191761250,041%0,000%0,060%
86Extratovar4727732651250,043%0,257%0,045%
87Burockop4023261521240,058%0,218%0,080%
88Zenyh584231641240,002%0,000%0,008%
89B_a601391781240,000%0,000%0,010%
90Wolmmer6007812701230,024%0,000%0,000%
91Narutolokktr5819383151230,071%0,473%0,049%
92Fiendsking534171741220,000%0,006%0,000%
93Ratocobbraaa6632803211210,048%0,108%0,013%
94Funnymauss3975331431200,006%0,066%0,008%
95Learso6946893501200,024%0,097%0,008%
96Hackerofduty579241541190,000%0,000%0,037%
97Zalver4836482891190,064%0,503%0,097%
98Mrbeanzjr5425082821180,215%0,647%0,050%
99Zuopro6521 2703481170,050%0,634%0,025%
100Miaully7007824291170,050%0,065%0,023%